Web Tasarım | Heskan Dijital Ajans

Web Tasarım

web-tasarim
web-tasarim

Web Tasarım

Bilindiği üzere web siteleri işletmelerimizin veya fikirlerimizin dijitalleşerek hayat bulduğu, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmemizi sağlayan imkanlar sunuyor. Hizmetlerinizi veya ürünlerinizi sergilemenin en kolay ve en iyi yolu bir web sitesi oluşturmaktır.

Profesyonel bir web sitesi için bizimle iletişime geçebilir veya Teklif Formunu doldurabilirsiniz..

Heskan Dijital Ajans olarak  Kurumsal, E-Ticaret, Blog, Haber veya Özel Talepleriniz için anahtar teslim web siteleri yapıyor, teslim ediyoruz. Domain, hosting ve SSL gibi giderleri düşünmenize gerek yok. Sizin için bizler ana gereksinimleri en iyi şekilde tedarik ediyoruz.

Nasıl bir web sitesi istediğinizi biliyorsanız bizimle iletişime geçerek istediğiniz web sitesini hemen hayata geçirebiliriz. Eğer ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu konuda uzman desteğimiz için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Portföyümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Türleri

İstek, talep ve ihtiyaçlarınıza göre farklı web sitelerinin olduğundan bahsetmiştik. Hizmetlerinizi sunduğunuz bir web sitesi ile bir blog sitesi arasında tasarımsal ve yazılımsal olarak farklar vardır. İhtiyacınızı belirleyin, ona göre bir web sitesi talep edin.

1. Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web siteleri genel olarak küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar tarafından tercih edilmektedir. Firmalar genelde ne iş yaptıklarını, vizyon ve misyonlarını,  kadroları, portföy ve iletişim bilgilerinin bulunduğu bir web sitesi talep ettiklerinde tavsiye ettiğimiz web siteleridir. Tek dilli olarak kurulan bu web siteleri çoklu dil yapısı ile de kurulmaktadır. Eğer kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. E-Ticaret Siteleri

Halihazırda ürünlerinizi sattığınız bir mağazanız var ise veya ticareti online olarak yapmak istiyorsanız size gereken bir e-ticaret web sitesidir. Ürünlerinizi web sitenize yükleyebilir, ürün bilgi ve özelliklerini yazabilirsiniz. Dilerseniz Online ödeme sistemleri kullanabilir, dilerseniz müşterinizi bir başka satın alma adresine yönlendirebilirsiniz. ( Whatsapp gibi… )

Başlangıçta E-ticaret için bir web sitesine ihtiyacınız olmayabilir. instagram, whatsapp veya pazaryerleri üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Web Sitesiz Nasıl E-Ticaret Yapılır adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

3. Blog Siteleri

Yediniz, içtiniz, gezdiniz… artık deneyimlerinizi veya akademik çalışmalarınızı insanlar ile paylaşmak istiyorsunuz? Bunu yapmanın ve arşiv haline getirmenin en güzel yolu blog yazmaktır. Yediğiniz bir lezzeti, gezdiğiniz bir mekanı veya hissettiğiniz duygularınızı satırlara dökerek dijital bir günlük tutabilirsiniz.

4. Haber Siteleri

Önceden elimize alıp okuduğumu gazetelerin artık birer web sitesi var. Pek fazla kimse artık gazete alıp okumak yerine ilgili gazetenin web sitesinden haber takibi yapabiliyor. Eğer haber yayınlamak gibi bir niyetiniz var ise size gereken bir haber web sitesidir.

5. Özel Taleplere Göre Oluşturulan Web Siteleri

Diğer 4 seçeneğin dışında kalan tüm web siteleri bu kategoriye sokabilirsiniz. Hem kurumsal olsun, hem de e-ticaret yapılsın dediğiniz siteleri de bu kategoriye sokabilirsiniz. Ben e-ticaret istiyorum ama ürün satışı olmayacak, sadece ürünlerimi sergileyeceğim. Fiyat bilgisini whatsapp veya telefondan paylaşacağım diyorsanız bunu da bu kategoriye sokabilirsiniz.

Aklınızdaki web sitesini hemen profesyonel bir web sitesi ile hayata geçirmek için bizimle iletişime geçebilir veya Teklif Formunu doldurabilirsiniz.

Portföyümüze buradan ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP
0530 161 12 14