E-Posta Nedir? (E-Mail Nedir?) - Heskan Dijital Ajans Dijital Ajans
E-Posta Nedir?

E-Posta (Email) Nedir?

E-Posta Nedir?
E-Posta Nedir?

E-Posta Nedir? Ücretsiz Mail Nereden Açılır?

E-posta nedir? soruna kısa bir şekilde cevap verecek, aklınızda bir şeyler oluşmasına yardımcı olacağız.

E-Posta (Elektronik Posta); internetin hayatımıza girmesi ile elektronik mesajlaşma,belge alma/gönderme gibi işlemlerin yürütülmesi için olmazsa olmaz bir nevi internet posta kutumuzdur. E posta sayesinde aklınıza gelen/gelmeyen bir çok işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Yeni çıkan haberlerden, ürünlerden, kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız veya web sitenizdeki form ile insanların size direk ulaşmasını istiyorsanız size ait bir e posta ile bunu sağlayabilirsiniz. Bir siteye veya uygulamaya e postası ile kayıt olabilir, giriş yapıp kolaylıkla kullanabilirsiniz. Şifrenizi unutsanız dahi e-posta hesabınız sayesinde rahatlıkla şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Bir e posta ile üye olabileceğiniz bir kaç siteye örnek : www.facebook.com , www.sahibinden.com, www.forumtr.com, www.sahibinden.com vb.

Bir e posta ile üye olabileceğiniz bir kaç uygulamaya örnek : instagram, twitter, tiktok, pinterest vb.

E-posta (email) demek facebook veya instagram hesabı demek değildir! önce bir email hesabı açarız ve bu email ile kullanacağımız uygulamaya kayıt oluruz.

Ücretsiz bir e-posta adresi alabileceğiniz popüler siteler;

www.gmail.com (isim@gmail.com)
www.yandex.com (isim@yandex.com)
www.outlook.live.com (isim@outlook.com – isim@hotmail.com)
www.mail.com.tr (isim@mail.com.tr)

Bunların dışında daha nice farklı uzantıda mail adresi alabileceğiniz servisler mevcut. Mail adresinizi uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız güvenilir servislerden almanız daha yerinde bir karar olacaktır.

Diğer bir yol olarak internet siteniz var ise domain ismine göre de mail adresi almanız mümkündür. Mesela heskan.com olarak info@heskan.com veya isim@heskan.com olarak özel mail adresleri de kullanabilmemiz mümkündür.

E-Posta Nedir? | Email Nedir? | Ücretsiz E-posta açmak

Merak ettiklerinizi sorabilir, destek alabilirsiniz. Bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP
0530 161 12 14