Sipariş Takip Sistemi v.1.0 - Heskan Dijital Ajans
sipariş takip sistemi

Sipariş Takip Sistemi v.1.0

Sipariş takip sistemi temel olarak satış ve üretim tesisinin aynı alanda yer almadığı işletmeler için hazırlanmıştır. Üretilecek sipariş girişi yapılır, üretimde bulunan personel gerekli işlemleri yaparak sisteme giriş yapabilir. Siparişleriniz ve durumlarını bir düzen içinde tutabilir, anlık olarak sipariş durumu ve müşteri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın uygulama videosu;

Sipariş Takip Sistemi Giriş

Giriş Ekranı
Giriş Ekranı

Giriş ekranından güvenli bir şekilde belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. İlk kullanıcı bilgileri;
Kullanıcı adı ve şifresini giriyoruz.

Panel

Panel
Panel

Toplam sipariş sayısını, işlemde olan sipariş sayısını, tamamlanan sipariş sayısını ve en son eklene 5 siparişi görüntüleyebileceğiniz ekrandır. Tabloların altından tüm siparişleri görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş Ekle
Sipariş Ekle

Siparişin bilgilerini ve müşteri bilgilerini girebileceğiniz ekrandır. Alanları olabildiğince doldurunuz. Zorunlu alanları boş bırakamazsınız.

Siparişler

Siparişler
Siparişler

Sisteme girilen tüm siparişleri görebileceğiniz ekrandır. İlgili butonlar ile siparişi onaylayabilir, detaylarına bakabilir veya siparişi kaldırabilirsiniz.

Kullanıcı Ayarları

Kullanıcı Ayarları
Kullanıcı Ayarları

Kullanıcının bilgilerini güncelleyebileceğiniz ekrandır. Bilgileri bilgilerini kaydettikten 3sn sonra oturum kapanacak, yeni bilgileriniz ile giriş yapmanız istenecektir.

Hakkında

Hakkında
Hakkında

Sipariş Takip Sistemi v.1.0 hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Temel şekilde geliştirilen sipariş takip v.1.0 uygulamasını kullanmak isterseniz, domain ve hosting ücreti karşılığnda kullanabilirsiniz.

Özel geliştirmeler için lütfen iletişim bölümünden iletişime geçiniz.

WHATSAPP
0530 161 12 14