T-Soft Altyapısı Nedir? - Heskan Dijital Ajans
T-Soft Altyapısı Nedir

T-Soft Altyapısı Nedir?

T-Soft Altyapısı Nedir
T-Soft Altyapısı Nedir

T-Soft adlı bir yazılım şirketinin geliştirdiği bir e-ticaret çözümüdür. Bu tür “hazır” e-ticaret platformları, çeşitli işletmelerin internet üzerinden ürün ve hizmetlerini satışa sunmalarını kolaylaştıran, hızlı kurulum ve kullanımı kolay özelliklere sahip çözümlerdir.

T-Soft Hazır E-Ticaret platformu, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve girişimcilerin e-ticaret dünyasına hızlı bir giriş yapmalarına yardımcı olabilir. Genellikle bu tür platformlar, kullanıcı dostu arayüzler, ürün yönetimi, sipariş takibi, ödeme entegrasyonları, raporlama ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi temel e-ticaret işlevlerini sunar. Aynı zamanda, bazı tasarım ve özelleştirme seçenekleri ile de kullanıcıların mağazalarını kendi markalarına uygun bir şekilde düzenlemelerine izin verebilir.

T-Soft Hazır E-Ticaret, müşterilerin çevrimiçi alışveriş deneyimini optimize etmeye yardımcı olmak amacıyla mobil uyumluluk ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) gibi önemli özellikleri de içerebilir. Bu tür hazır e-ticaret platformları, işletmelerin web sitelerini, e-ticaret sitelerine dönüştürmelerini ve ürünlerini çevrimiçi olarak sergilemelerini sağlayarak müşterilere daha geniş bir müşteri tabanına ulaşma fırsatı sunar.

“Binlerce büyük markanın tercihi T-Soft E-Ticaret Çözümleri ile özelleştirilmiş, güvenli ve kullanıcı dostu bir E-Ticaret altyapısı yaratın, dünya çapında yeni müşteriler kazanmaya başlayın.” ile sizleri t-soft paketleri almaya teşvik ediyor.

T-Soft Kendini Nasıl Tanımlıyor?

Başarılı, kazandıran bir #eticaret sitesi kurmak için ihtiyacınız olan her şey T-Soft’ta

T-Soft E-Ticaret Paketleri

T-Soft E-ticaret paketlerini 3 kategoriye ayırmış durumda. Yeni Başlayan İşletmeler, Orta Ölçekli İşletmeler, Büyük Operasyonlu İşletmeler için özel çözümler sunuyor. İşletmenizin büyüklüğüne göre ve ihtiyaçlarınıza göre farklı paketlerden istifade edebilirsiniz.

1.Yeni Başlayan İşletmeler

Günlük sipariş sayınız 30 adetten az ise;

T-Soft’un gelişmiş e-ticaret altyapısı ve tecrübeli ekibi ile daha çok müşteriye ulaşmak, satışlarınızı arttırmak artık çok kolay. Siz de T-Soft e-ticaret paketleriyle e ticaret mağazanızı hızla profesyonel bir destekle açabilir, lider markaların arasında yerinizi alın.

 • Hızlı ve kolay kurulum
 • İhtiyaca yönelik en uygun çözümler
 • Gelişmiş e-ticaret altyapısı
 • Eğitim ve 7*24 destek hizmeti

2.Orta Ölçekli İşletmeler

Günlük sipariş sayınız 20.000 adede kadar ise;

T-Soft’un kapsamlı e-ticaret ekosisteminde bütünsel ürünleri ile e-ticaret işinde büyüyebilir, daha fazla müşteriye ulaşabilir, rekabette öne çıkabilirsiniz. Siz de T-Soft Profesyonel Çözümleri ve uzman ekip desteği ile dünyaya açılın, e-ticaret sipariş adetlerinizi arttırın, daha çok kazanın.

 • Özel bulut sunucu çözümleri
 • Müşteriye özel, gelişmiş destek hizmeti
 • Ticari yazılım entegrasyonları
 • Özel arayüz tasarım ve kodlama hizmeti

3.Büyük Operasyonlu İşletmeler

Günlük sipariş sayınız 20.000 adede kadar ise;

T-Soft’un güçlü e-ticaret altyapısı ile artan sipariş sayılarını güvenle ve kesintisiz yönetebilir, rekabette öne çıkabilirsiniz. Siz de Türkiye’nin en yüksek trafik alan eticaret siteleri gibi T-Soft’u tercih edin, kazanın.

 • Cluster mimarisi ile sunucu çözümleri
 • Wen servisler ile entegrasyon imkanı
 • Proje yönetimi ve özel uygulamalar
 • Yapay Zeka ve İş zekası çözümleri
T-soft ile ilgili daha fazla ve en güncel bilgileri tsoft.com.tr web sitesinden edinebilirsiniz.

T-Soft Kurulum, Tasarım ve CSS Destek

T-Soft paketleriniz için kurulum, tasarım ve CSS desteği gibi hizmetleri sunuyoruz. Paket kurulumundan, tasarım veya CSS değişikliklerine kadar her alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Siz işinize odanlanın, web siteniz ile ilgili ihtiyaçlarınızı bize bırakın.

Biz Neler Yapıyoruz?

Heskan Web Tasarım ve Geliştirme olarak Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, SEO Hizmeti, Dijital Reklam, İçerik Yönetimi alanlarında hizmet veriyoruz. Mevcut sitelerinizin düzenleme/bakım ve onarımlarını da üstleniyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında Ücretsiz teklif almak için TEKLİF FORMUNU doldurabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz

Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetler için de görüşebiliriz.

Instagram | Facebook | Youtube | WhatsApp

WHATSAPP
0530 161 12 14