Web Sitesi Yaptır - Heskan Dijital Ajans Bilişim Teknoljileri
Web Sitesi Yaptır

Web Sitesi Yaptır

Web Sitesi Yaptır
Web Sitesi Yaptır

Web Sitesi Yaptır ! Neden sizin de bir web siteniz yok? Web tasarım/programlama alanında kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde çözüm sunuyoruz.

E-Ticaret Sitesi Yaptır

İşinizi geliştirecek çözüm mü arıyorsunuz? Günümüzde insanlar artık interneti “her şey” için kullanıyor oldular. Bunların başını e-ticaret çekiyor. Günümüz girişimcileri 1 depo tutup ürünü stokluyor ve internet üzerinden satışa başlıyor. Az gider, çok gelir veya sürümden kazanma bakış açısı “küçük esnaf” anlayışını maalesef yavaş yavaş silme kıvamına geldi. Yapmanız gereken ilk iş işinizi dijitalleştirin ve sosyal medya mecralarında etkili görseller ile tanıtımınızı yapın! Eğer bunlara zaman ayıramam diyorsanız biz sizin yerinize hallederiz. Siz işleriniz ile ilgilenirken sosyal mecralarda da sizlerin oluşumuna destek sağlarız.

E-ticaret sitesi | İnternetten satış | İnternet üzerinden Satış

Kurumsal Web Sitesi Yaptır

Kurumsal olarak daha fazla insana mı ulaşmak istiyorsunuz? Global dünyada insanların güven anlayışı, çevrelerine sormaya veya olumlu/olumsuz yorumlara devşirildi. Öyle ise global pazarda yerinizi alıp insanlara güven vermeli ve kurumsal yanınızı insanlara göstermelisiniz. Sayfanızda yaptığınız iş, portföyünüz, adres ve iletişim bilgileri, e-katalog gibi bir çok bilgiyi barındırırsanız insanların sizin hakkınızda bilgi sahibi olması daha kolaylaşır. İnsan kolayı sever! Profesyonel bir web sitesi ile dijitalleşmeye başlayabilirsiniz!

Kurumsal Web Sitesi | Kurumsal Site

Blog Sitesi Yaptır

Çalışmalarımı/Fikirlerimi diğer insanlara da yol göstermesini isterim mi diyorsunuz? Teknoloji çağının getirdiği bir kolaylığın ortaya çıkardığı “Bilgi çağı” ibaresini sonuna kadar kullanabilir, akademik çalışmalarınızı veya düşünce yazılarınızı bir web sitesinde tutabilir, dilediğiniz şekilde arşivleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız çalışmaları görsel objelerle de güçlendirerek insanlara daha anlaşılır bir kaynak sunabilirsiniz.

Blog Sitesi

Magazin / Haber Sitesi Yaptır

Trendleri takip edip en yeni haberler hakkında bir şeyler mi paylaşmak istiyorsunuz? Magazin haberleri ve içerikleri yönünde yazıp, paylaşmak her yerde olabilir ama size özel bir platform ve size özel magazin alanı demektir. İstediğiniz yazıya istediğiniz kadar özgür içerik, yorum, görsel ekleyebilir, videolar ile de aktif kullanıcı çekebilirsiniz!

Magazin Sitesi | Haber Sitesi | Trendleri Takip Et
 
 
İhtiyaçlarınızın tespiti ve size özel dijitalleşme süreci için bizimle iletişime geçiniz!
Ücretsiz Teklif almak için TIKLAYIN!
WHATSAPP
0530 161 12 14